Hledání

English Deutsch Czech

Zpět na TOTEM


TOTEM / Totem pro rodiny s dětmi / Aktuality / Kreativní podzimní prázdniny v TOTEMu


Kreativní podzimní prázdniny v TOTEMu

29. – 30.10.2019

Všechny pro tvoření zapálené děti ve věku od sedmi let a dospělé bez ohledu na věk zveme během podzimních prázdnin na kreativní tvoření do TOTEMu.

 

 

Akce je určena pro děti a dospělé, kteří mají blízký vztah k malování a tvoření všeho druhu. Den budeme prokládat pohybovými a sportovními bloky (pro dospělé dle zájmu), ale dominantní část budou tvořit kreativní techniky. Věříme, že si společně vyzkoušíme mnoho zajímavých věcí a odnesete si nejen zážitky, ale i malé či větší dárky pro sebe, své přátele, rodiče.

Termín: 29. – 30.10.2019 každý den 8:00 – 16:00 hod. (příchod od 7:30 až 9:00 h. odchod nejpozději 16:00 h., individuální domluvy o příchodu a odchodu jsou možné).

Cena: 900 Kč (v ceně výtvarný materiál, odborné pedagogické, ale především laskavé a tvůrčí vedení dospělými, obědy + svačiny, pitný režim).

Den bude složený z několika bloků:

Ranní přivítání...dopolední tvoření...předobědové protažení či skotačení (venku či v tělocvičně dle počasí)...poobědové tvoření...odpolední protažení či skotačení...rozloučení a plánování dalšího dne.

Místo na táboře si závazně rezervujete odevzdáním přihlášky a zaplacením částky 900 Kč.

Všechny podrobnosti a přihlášení u Moniky Molcarové, molcarova@totemplzen.cz, tel.: 777 343 792.

 

»zpět do archivu aktualit

© 2012 TOTEM, z.s. | grafika Hanja.eu | webdesign Antstudio.cz