Hledání

English Deutsch Czech

Zpět na TOTEM


TOTEM / Ostatní aktivity / Aktuality / Posledních pár míst v TOTEMových kurzech a klubech


Posledních pár míst v TOTEMových kurzech a klubech

Je po zápisech v Bolevci a začíná nová TOTEMová sezóna, tentokrát již 21.! Zmeškali jste zápisové dny nebo jste zjistili, že byste se chtěli někde realizovat a pečovat o svou duši a tělo ještě jinak? Nabízíme posledních pár míst pro dospělé i děti! Podívejte se, zda některé z míst nečeká právě na vás!

POHYBOVÉ AKTIVITY

Cvičení jsou již zaplněná, na svoje účastníky čekají naše kurzy jízdy na koloběžce a latinsko- amerických tanců pro ženy seniorky nebo i mladší.

LATINO KLUB (čtvrtek 11:15–12:15 hod., 825 Kč / 15 lekcí)

Volné pokračování tanečních hodin zaměřených na prožitek z tance, rozpohybování těla jako symbolu ženskosti a naučení základních kroků latinsko-amerických tanců upravených speciálně pro ženy – jednotlivce. Budeme probírat základní kroky tanců chacha, rumba, jive, samba, mambo, salsa a dalších. Kroky potom budeme propojovat do jednoduchých choreografií. Přijďte si zatančit společně!

U koho získáte podrobné informace:
Mgr. Veronika Máslová, tel.: 373 312 374, mob. 736 489 754

KOLOBĚŽKOVÁNÍ (pátek 1x za 14 dní 13:00–15:00 hod., 300 Kč / 4x 2 hodiny)

Pojďte po létě zapracovat na svém těle a duchu. Jízda na koloběžce může být nejen zábavou, ale i příjemným a účinným posílením celého těla. Přijďte se s námi naučit, jak na to, společně projet pár hezkých tras a užít si čas venku pohybem a se stejně naladěnými lidmi. Kurz bude probíhat jednou za 14 dní a zahrnuje 4 dvouhodinové vyjížďky s lektorem a zapůjčení koloběžky a helmy.

U koho získáte podrobné informace:
Mgr. Dita Kubešová, tel.: 377 260 425, mob. 732 343 947

INFORMAČNĚ–TECHNOLOGICKÉ AKTIVITY

Nabízíme Vám kurz práce na počítači s názvem „Orientuji se a sdílím s přáteli 2“, který začíná v úterý 1. 10. 2019 v čase 11:15–13:15 hod. Kurz se skládá ze 4 dvouhodinových setkání, cena kurzu je 400 Kč. Pokud už zvládáte základy práce na počítači, umíte počítač zapnout, vypnout, orientujete se na klávesnici, je kurz určen právě pro Vás. A co se všechno naučíte? Seznámíte se s programem WORD, ve kterém se naučíte pracovat s textem, upravovat písmo, měnit zarovnání textu atd. Dále se společně s lektorkou podíváte na možnosti uložení dat, tedy na to, jak si můžete uložit fotografie či videa např. z vaší dovolené. Seznámíte se s e-mailem, založíte si e-mailovou schránku a naučíte se pracovat s jednotlivými složkami v e-mailu. V poslední lekci budete pracovat na internetu a zkusíte si propojit počítač s Vaším fotoaparátem nebo mobilním telefonem.

Dále evidujeme zájemce do všech ostatních úrovní, jak v práci s počítačem, tak s chytrým telefonem.

U koho získáte podrobné informace:
Mgr. Jana Pittnerová, tel.: 377 260 425, mob. 777 980 462, e-mail: pittnerova@totemplzen.cz

JAZYKOVÉ AKTIVITY

Chcete se posunout ve své úrovni cizího jazyka nebo ho trénovat, aby zůstal aktivní a připravený na využití v praktickém životě? Máme ještě několik volných míst v pokročilejších kurzech angličtiny a němčiny.

POZOR!! Nově otevíráme konverzaci v ruštině s rodilou mluvčí a ve španělštině! Posledních pár míst čeká na obsazení!

U koho získáte podrobné informace:
Mgr. Dita Kubešová, tel.: 377 260 425, mob. 732 343 947

AKADEMIE TŘETÍHO VĚKU

Máme ještě několik volných míst v několika tématech v zimním semestru. Výuka jednou za měsíc, čtyři setkání, 150 Kč / semestr, odborní lektoři, malé skupiny, prostor pro dotazy a diskuzi, přátelská atmosféra, setkání lidí podobného zájmu – to je ve zkratce Akademie třetího věku.

Psychologie osobnosti (pondělí od 9:00 hod.)

Volné pokračování přednášek o psychologii, tento rok z pohledu tzv. transakční analýzy amerického psychiatra Erika Berna. Chcete se dozvědět, jak se projevuje vaše dospělé, rodičovské a dětské ego a jak jsou spojeni s vašimi postoji v každodenním životě? Způsob, jakým nahlížíme na sebe i ostatní, pak určuje míru naší životní spokojenosti. Chcete vědět víc? Přijďte spolu s námi odkrývat dosud nepoznaná zákoutí komunikace a pohlédnout na osobnost z jiného úhlu. Kurzem bude provázet koučka, lektorka a průvodkyně osobnostním rozvojem Iveta Hrotková.

Zdravá výživa aneb jak na to prakticky (pondělí od 9:00 hod.)

Zajímá vás vliv výživy na naše zdraví? V letošním posledním volném pokračování  kurzu si s Ing. Milenou Kostnerovou ukážeme, jak konkrétní jídla připravit, z jakých surovin a jak je dobře vybrat, budeme sdílet postupy a vychytávky. Při hodině dostanete návod, pokrmy si v klidu domova vyzkoušíte a na následující hodině budeme uvařené ochutnávat a předávat si zkušenosti. Poznejte své tělo a dopřejte mu na talíři vše, co potřebuje.

Zdraví v myšlení (středa od 13:00 hod.)

Známé i neznámé poznatky z psychologie tak trochu jinak a na vlastní kůži. V průběhu setkávání budeme s Mgr. Lenkou Kleisnerovou hledat souvislosti mezi lidským myšlením a zdravím člověka, podíváme se na některé složky osobnosti v méně známých souvislostech a z jiných úhlů. Budeme společně pátrat po tom, co ovlivňuje naše myšlení, jaké jsou jeho silné stránky a co nás naopak brzdí. Budeme rozvíjet kreativitu, logický úsudek i paměť. Budeme se učit, jak svým myšlením pozitivně ovlivňovat sebe i své okolí. Vydejte se s námi pátrat do lidské mysli.

U koho získáte podrobné informace:
Mgr. Veronika Máslová, tel.: 373 312 374, mob. 736 489 754

»zpět do archivu aktualit

© 2012 TOTEM, z.s. | grafika Hanja.eu | webdesign Antstudio.cz