Hledání

English Deutsch Czech

Zpět na TOTEM


TOTEM / Můžete nás podpořit


Můžete nás podpořit

Zaujala Vás činnost Mezigeneračního dobrovolnického centra TOTEM, z.s.?

 

    

Staňte se členy Klubu přátel TOTEMu a buďte s námi na jedné lodi. Spolu jsme silnější a dokážeme lidem okolo dělat život krásnější, plnohodnotnější,...
Více o Klubu přátel TOTEMu najdete zde.

     
   

Přispějte jednorázově na chod našeho centra finančním darem. Ročně si můžete odečíst z daní dary v minimální výši 1.000 Kč a rádi Vám začátkem příštího kalendářního roku pro tento účel vystavíme potvrzení. Pokud vás tahle možnost, jak TOTEMu přispět, zaujala, kontaktujte Mgr. Lenku Kropáčovou, tel.: 777 343 766, e-mail: kropacova@totemplzen.cz.

     
   

Podpořte naši veřejnou sbírku. Od roku 2015 budujeme s pracovním týmem, s dětmi ze 7. MŠ Plzeň a seniory či dalšími dobrovolníky z TOTEMu Městskou mezigenerační zahradu. K financování zahrady využíváme i veřejnou sbírku.
Více informací a možnosti podpory najdete zde.

     
   

Nechejte posílat své oblíbené e-shopy zapojené do projektu GIVT.CZ pár procent z ceny svých nákupů na podporu TOTEMu, aniž utratíte korunu navíc.
Více zde.

     
   

Můžete věnovat i svůj pracovní čas a využít své schopnosti v rámci firemního dobrovolnictví (např. jako řemeslník, zahradník, IT/web/PR poradce nebo kouč...). Pokud vás tahle možnost, jak TOTEMu pomoci, zaujala, kontaktujte Mgr. Lenku Kropáčovou, tel.: 777 343 766, e-mail: kropacova@totemplzen.cz.

     
Pomáháte nám růst.Děkujeme všem, kteří přispívají k tomu,
že svou práci děláme dobře a rádi.© 2012 TOTEM, z.s. | grafika Hanja.eu | webdesign Antstudio.cz